Piotr Gilarski – fotograf, od kilkunastu lat niezmiennie zainspirowany sztuką fotografii.

„Fotografowanie to dla mnie nie tylko praca, lecz również miejsce w życiu. To pasja i niekończące się wyzwanie. Uwielbiam wszystko co związane jest z tą dziedziną sztuki, przede wszystkim ludzi, których spotykam przed obiektywem.”

„Źródłem moich inspiracji są fotografowane osoby: ich osobowość, pasje i styl życia. Tak powstają fotografie, które odzwierciedlają związane z nimi emocje. Lubię, kiedy fotografia portretuje osobowości, rejestruje unikalny klimat wydarzeń. Słucham klienta i realizuję jego indywidualne wizje, dbając o nienaganny efekt końcowy.”

„Fotografia, to dla mnie zarazem język wypowiedzi, środek wyrazu jak i forma dialogu. Swobodnie czuję się w wielu sferach fotografii, zarówno w plenerze jak i w studiu, niemniej moją codziennością jest fotografia biznesowa, którą realizuję dla klientów indywidualnych, międzynarodowych korporacji, czy instytucji publicznych i kulturalnych.” „Miałem przyjemność fotografować wielu wspaniałych ludzi – artystów, muzyków, aktorów, biznesmenów oraz polityków.”